Dziękuję

Kochani! To niewiarygodne, jak wiele się wydarzyło od czasu, kiedy podjęłam decyzję o udziale w wyborach. Pamiętam, jak jeszcze niedawno myśl o tym, że mogłabym zostać panią burmistrz Giżycka, wydawała się odległa…
A jednak, oto jestem, dzięki Waszemu niesamowitemu poparciu! Czuję się ogromnie wdzięczna za zaufanie, które mi okazaliście. To wyjątkowe uczucie, gdy zdajesz sobie sprawę, że będziesz reprezentować miasto, jego mieszkańców i ich potrzeby. To odpowiedzialność, która będzie napędzać mnie każdego dnia do działania.

Chciałabym podziękować całemu naszemu zespołowi – nie jesteście już tylko komitetem wyborczym, ale prawdziwą rodziną. Dziękuję też wszystkim mieszkańcom, dzięki Wam to wszystko mogło się wydarzyć. Wasze wsparcie, te wszystkie rozmowy, uśmiechy, wyrazy poparcia na ulicach, dają mi siłę, by stawić czoła wyzwaniom, które przed nami.

Teraz, pełna radości i z niegasnącą energią, obiecuję, że te kolejne lata będą czasem owocnej pracy dla dobra naszego miasta. Wspólnie z 21 radnymi możemy sprawić, że Giżycko stanie się najlepszym miejscem do życia. Deklaruję otwartość i współpracę z każdym z Was, ponad podziałami. Dzięki, że jesteście częścią tej podróży!